Тойота Центр Днiпро "Алмаз Мотор" на Запорізькому шосе

Тойота Центр Днiпро "Алмаз Мотор" на пр. Слобожанський

Тойота Центр Кривий Рiг "Алмаз Сiстем" на пр. Миру

Премія Ichiban 2019


Премія Ichiban 2019

Найкращі дилери Toyota отримали винагороду за успішну роботу з клієнтами

 

  • 45 дилерів-переможців з усієї Європи зібралися на узбережжі Женевського озера. 
  • Паралімпієць Тайрон Піллей (Tyrone Pillay) привітав переможців.
  • В Україні нагороду Ichiban 2019 отримав Тойота Центр Львів «Діамант».

 

У перекладі з японської Ichiban означає «номер один». Премію Toyota Ichiban традиційно присуджують дилерам Toyota в Європі, які продемонстрували найкращі результати у сфері обслуговування клієнтів.

 

Церемонія вручення премії Ichiban 2019 пройшла біля Женевського озера у Франції. Почесне звання «Найкращого дилера» отримали 45 представників з усієї Європи.

 

Під час свого виступу д-р Йоган ван Зил (Dr. Johan van Zyl), президент і головний виконавчий директор Toyota Motor Europe, зазначив видатні досягнення переможців. Він підкреслив, що дилер завжди має дослухатися до побажань клієнта і вміти знаходити індивідуальний підхід до кожного.

 

«У нашому бізнесі принцип «Клієнт – понад усе» є ключовим. Переможці продемонстрували, що задоволення клієнтів є основною метою бізнес-діяльності», – сказав д-р Йоган ван Зил.

 

Почесним гостем заходу став Тайрон Піллей (Tyrone Pillay), південноафриканський паралімпієць і технічний фахівець компанії Toyota. Зараз атлет займається активною підготовкою до Літніх Паралімпійських ігор-2020 та працює в офісі Toyota у Південній Африці. Тим не менш він прибув до Франції, щоб особисто привітати дилерів-переможців. Тайрон оцінив їхню відданість справі, заявивши: «Ви – європейські золоті медалісти у світі дилерів».

 

Щороку більш ніж 2 500 дилерів зі всієї Європи змагаються за честь стати одним із лауреатів премії Ichiban та вкотре доводять, що для них «клієнт – понад усе».


Аргументи на користь Toyota

© 2019 «Тойота Центр Днiпро». Усі права зберігаються за правовласником.