Тойота Центр Днiпро "Алмаз Мотор" на Запорізькому шосе

Тойота Центр Днiпро "Алмаз Мотор" на пр. Слобожанський

Тойота Центр Кривий Рiг "Алмаз Сiстем" на пр. Миру

Завершився прийом робіт на Сьомий національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2019»

 

16 січня завершився прийом робіт на Сьомий національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2019», який проходив із 16 листопада 2018 року по 16 січня 2019 року в Тойота Центр Дніпро "Алмаз Мотор".

 

Конкурс відбувся серед дітей віком до 15 років у таких вікових категоріях: 

 

1-ша категорія — діти віком до 7 років; 

2-га категорія — діти віком від 8 до 11 років; 

3-тя категорія — діти віком від 12 до 15 років включно. 

 

Усі роботи учасників було отримано і зареєстровано дилерським центром. Найближчим часом малюнки будуть опубліковані на офіційному сайті конкурсу.

 

Загалом переможців конкурсу «Автомобіль твоєї мрії» у трьох вікових категоріях визначатиме професійне журі, до складу якого увійшли:  

 

  • Роман Мінін, український живописець, графік, стрит-артист, фотограф, автор об’єктів та інсталяцій; учасник і організатор фестивалів стрит-арту; номінант премії PinchukArtCentre (2013). Його роботи демонструвалися на багатьох виставках в Україні та за кордоном. 

 

  • Максим та Юлія Волошини, засновники галереї сучасного мистецтва Voloshyn Gallery. У 2015 році Forbes включив їх до ТОП-30 українських колекціонерів і до рейтингу 30 успішних українців, яким ще не виповнилося 30. 

 

  • Вікторія Костів, співвласниця дитячої арт-студії Shkinder, яка існує вже шість років; улюблений педагог у наймолодших учнів. 

 

Результати конкурсу будуть опубліковані на офіційному сайті www.dreamcar.toyota.ua 12 березня 2019 року.

 

Організатором Національного конкурсу дитячого малюнку «Автомобіль твоєї мрії — 2019» є офіційний дистриб’ютор автомобілів Toyota в Україні ПІІ «Тойота-Україна». Детальні умови конкурсу викладені в Офіційних правилах, що розміщені на сайті www.dreamcar.toyota.ua.

Аргументи на користь Toyota

© 2019 «Тойота Центр Днiпро». Усі права зберігаються за правовласником.