Тойота Центр Днiпро "Алмаз Мотор" на Запорізькому шосе

Тойота Центр Днiпро "Алмаз Мотор" на пр. Слобожанський

Тойота Центр Кривий Рiг "Алмаз Сiстем" на пр. Миру

Розпочався 7-й національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2019»

З 16 листопада 2018 року до 16 січня 2019 року триває 7-й національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2019» в Тойота Центр Дніпро «Алмаз Мотор»

 

Запрошуємо дітей віком до 15 років взяти участь у конкурсі малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2019» від компанії Тойота-Україна.

Для участі в конкурсі необхідно:

 

  • підготувати кольоровий малюнок на тему «Автомобіль твоєї мрії» та подати його до офіційного дилерського центру – Тойота Центр Дніпро «Алмаз Мотор».
  • Робота учасника має бути виконана фарбами, олівцями, маркерами, фломастерами або іншими засобами для малювання (окрім застосування цифрових технологій).
  • Формат малюнка А3 або А4 (роботи іншого розміру не приймаються).
  • Разом з роботою Ви маєте принести заповнену заявку та анкету, їх необхідно  завантажити з офіційного сайту конкурсу за посиланням  http://dreamcar.toyota.ua/about та заповнити самостійно. Якщо такої можливості немає, завітайте до Тойота Центр Дніпро «Алмаз Мотор» за адресою Запорізьке шосе, 35 або пр.Слобожанський, 100А, отримайте анкету та заявку, та заповніть разом з представником дилерського центру.

 

ВАЖЛИВО! Заявка обов’язково заповнюється на комп’ютері, друкується та ставиться підпис. Анкета заповнюється від руки.

 

Конкурс проходить серед дітей віком до 15 років у таких вікових категоріях: 

• 1-ша категорія — діти віком до 7 років включно; 

• 2-га категорія — діти віком від 8 до 11 років; 

• 3-тя категорія — діти віком від 12 до 15 років включно.

 

Переможців конкурсу «Автомобіль твоєї мрії» визначатиме професійне журі, до складу якого увійшли мистецтвознавці та лідери думок в арт-сфері: 

• Роман Мінін, український живописець, графік, стрит-артист, фотограф, автор об’єктів та інсталяцій; учасник і організатор фестивалів стрит-арту; номінант премії PinchukArtCentre (2013). Його роботи демонструвалися на багатьох виставках в Україні та за кордоном.

• Максим та Юлія Волошини, засновники галереї сучасного мистецтва Voloshyn Gallery. У 2015 році Forbes включив їх до ТОП-30 українських колекціонерів і до рейтингу 30 успішних українців, яким ще не виповнилося 30. 

• Вікторія Костів, співвласниця дитячої арт-студії Shkinder, яка існує вже шість років; улюблений педагог у наймолодших учнів.

 

Результати конкурсу будуть опубліковані на офіційному сайті www.dreamcar.toyota.ua - 12 березня 2019 року.

 

Роботи переможців національного конкурсу будуть подані для участі у світовому конкурсі, організатором якого є компанія Toyota Motor Corporation. Головний приз світового конкурсу — подорож переможця разом з одним із батьків або іншим законним представником на офіційну церемонію нагородження світового конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2019» до Японії, яка відбудеться в серпні 2019 року.

Результати світового конкурсу будуть опубліковані на сайті www.dreamcar.toyota.ua в серпні 2019 року.

 

Організатором Національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2019» є офіційний дистриб’ютор автомобілів Toyota в Україні ПІІ «Тойота-Україна».

Toyota. Уяви майбутнє

Детальні умови та Офіційні правила конкурсу — на сайті http://dreamcar.toyota.ua

Аргументи на користь Toyota

© 2019 «Тойота Центр Днiпро». Усі права зберігаються за правовласником.