Тойота Центр Днiпро "Алмаз Мотор" на Запорізькому шосе

Тойота Центр Днiпро "Алмаз Мотор" на пр. Слобожанський

Тойота Центр Кривий Рiг "Алмаз Сiстем" на пр. Миру

PROACE VERSO

Легкість та комфорт пересування

МОДЕЛЬ

КУЗОВ

ДВИГ.

КПП

Специфікація

PROACE

Combi

( 4A )

Фургон

 

5 дв.

9 місць

 

Кузов

L1

2.0

D-4D

Common Rail

150 к.с.

6 M/T

 

 

6 A/T

Combi: Електро-гідравлічний підсилювач керма. Регулювання положення керма за висотою та глибиною. Круїз-контроль з обмежувачем швидкості. Механічний кондиціонер. Автоматичний післяпусковий догрівач двигуна Webasto (без програмування). Засоби активної безпеки: ABS, BA, EBD, TRC, VSC, НАС. TPWS - система попередження про низький тиск у шинах. Подушки безпеки: фронтальні водія та переднього пасажира. Склоочисник скла задніх дверей з омивачем. Тонування скла бокових вікон 2-го та 3-го ряду - 30% затемнення. Тонування скла задніх дверей - 30% затемнення. Оздоблення сидінь світло-сірою тканиною. Пластикові накладки підніжок 1-го та 2-го ряду сидінь. Пластикове оздоблення підлоги кабіни. Монохромний мультиінформаційний дисплей на щитку приладів. Аудіосистема (радіоприймач, MP3/WMA-програвач) та 4 динаміки. Дистанційне керування аудіосистемою важелем на рульовій колонці. Система Bluetooth. Роз’єми AUX та USB (з можливістю підключення iPod / iPhone). Галогенові фари головного світла. Вогні денного світла. Передні протитуманні фари. Електросклопідйомники передніх вікон (з функцією AUTO). Обігрів всієї поверхні лобового скла. Обігрів форсунок склоомивача. Зовнішні дзеркала з електрорегулюванням та обігрівом. Іммобілайзер. Центральний замок з Д.К.. Підлокітник сидіння водія. Передній та задній бампери чорного кольору. Боковий захисний молдинг чорного кольору. Ручки дверей та зовнішні дзеркала заднього виду чорного кольору. Двері зсувні бокові (з правого боку). Зсувні механічні бокові вікна для 2-го ряду сидінь. Задні відкидні двері. Передні сидіння: двомісне пасажирське сидіння з шухлядою для зберігання. 2-й ряд сидінь: 3-х місний, розділений у співвідношенні 2/3 - 1/3. 3-й ряд сидінь: 3-х місний суцільний. Кріплення дитячого крісла стандарту ISOFIX на сидіннях 2-го ряду. Замок, що попереджує відкривання дітьми задніх дверей зсередини. Металевий захист картеру двигуна. Повнорозмірне запасне колесо.  Колісні диски сталеві з центральними ковпаками, шини 215/65 R16С.

PROACE

Shuttle

( 3A / 3B )

Фургон

 

5 дв.

8 місць

 

Кузов

L1 / L2

 

6 M/T

 

 

6 A/T

Shuttle: див. Combi + Двозонний клімат – контроль. Додатковий кондиціонер із дефлекторами у даху для задніх рядів сидінь з окремим блоком керування. Датчик освітлення. Атермальне, акустичне лобове скло. Сенсором дощу. Аудіосистема (радіоприймач, MP3/WMA-програвач) та 8 динаміками. Тонування скла бокових вікон 2-го та 3-го ряду - 70% затемнення. Тонування скла задніх дверей - 75% затемнення. Внутрішнє дзеркало заднього виду з функцією автоматичного затемнення. Оздоблення сидінь темно-сірою тканиною. Оздоблення стінок пасажирського відділення пластиковими накладками. Сріблясті декоративні вставки карт передніх дверей та панелі приладів. Задні сенсори паркування (4 шт.). Камера заднього огляду з відображенням у салонному дзеркалі. Кермо оздоблене шкірою. Кнопки управління аудіосистемою та телефоном на кермі. Індивідуальне пасажирське сидіння з підлокітником. Підігрів передніх сидінь. Регулювання поперекового підпору сидіння водія. 2-й ряд сидінь: 3-х місний зі складною спинкою у співвідношенні 2/3 - 1/3. 3-й ряд сидінь: 3-х місний зі складною спинкою у співвідношенні 2/3 - 1/3. Поличка багажного відділення позаду 3-го ряду сидінь ( Для L2). 4 розетки 12В: 2 на панелі приладів, 1 для пасажирів 2-го ряду, 1 для пасажирів 3-го ряду. подушки безпеки бокові для водія та переднього пасажира. Кріплення дитячого крісла стандарту ISOFIX на сидіннях 3-го ряду. Боковий захисний молдинг у колір кузова. Ручки дверей та зовнішні дзеркала заднього огляду у колір кузова. Передній та задній бампери у колір кузова (Окрім L2). Передній бампер кольору кузова, задній бампер чорного кольору (Для L2). Колісні диски, з повнорозмірними ковпаками, шини 215/65 R16C.

PROACE

Premium

( ZA )

Фургон

 

5 дв.

7 місць

 

Кузов

L1

 

6 A/T

Premium: див. Shuttle + Ксенонові прожекторні фари головного світла. Високонапірні висувні омивачі фар головного світла. Світлодіодні вогні денного світла. Багатофункціональний кольоровий дисплей на панелі приладів 3.5". Кольоровий проекційний. Head up дисплей. BSM - cистема моніторингу "сліпих" зон. Захисні бокові подушки безпеки - шторки для всіх рядів сидінь. Задні та передні сенсори паркування (8 шт.). Аудіосистема Toyota Pro-Touch (AM/FM-радіо, MP3/WMA) з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм 7.0", 9 динаміків з сабвуфером. Камера заднього панорамного огляду з кутом відображення 180°. Smart Entry and Start. Кнопка запуску двигуна «Start». Фонова ілюмінація стелі. Пелюстки перемикання передач на кермі. Електричне регулювання сидіння водія та пасажира з регулювання поперекового підпору та функцією масажу. Зовнішні дзеркала з електроприводом складання. Тонування скла бокових вікон 2-го та 3-го ряду - 90% затемнення. Оздоблення сидінь комбінованою шкірою з перфорацією. Килимове покриття підлоги. Підніжки з ілюмінацією. 2-й ряд сидінь: 2 індивідуальні VIP-сидіння на релінгах з підлокітниками з можливістю встановлення проти напрямку руху. Відкидні столики на спинках сидінь водія та переднього пасажиру. Бокові сонцезахисні шторки .3-й ряд сидінь: 3-х місний на релінгах зі складною спинкою у співвідношенні 2/3 - 1/3. Розкладний Lounge-стіл в пасажирському відділенні на релінгах. Сітка-органайзер багажного відділення. Розетка 220В для пасажирів 2-го ряду. Зсувні бокові двері з лівого боку. Електропривід бокових дверей з безконтактним відкриттям. Скло задніх дверей відчиняється окремо. Ручки дверей кольору кузова з хромованими вставками. Колісні диски R17 легкосплавні, шини 225/55 R17.

Нами було докладено всіх зусиль до подання точної інформації, але при цьому ми зберігаємо за собою право без попередження вносити зміни до технічних характеристик, цін, складу обладнання та вилучати з асортименту певні позиції. Ця інформація не має трактуватися як безпомилкова, й як така не являє собою ні оферти на продаж конкретного транспортного засобу, ані переліку його технічних характеристик. За довідками про актуальні технічні характеристики та наявність просимо звертатися до місцевого центру Toyota. Усі права зберігаються за правовласником.

Аргументи на користь Toyota

© 2019 «Тойота Центр Днiпро». Усі права зберігаються за правовласником.