Тойота Центр Днiпро "Алмаз Мотор"

Тойота Центр Кривий Рiг "Алмаз Сiстем"

Відкрито попередній прийом замовлень на Toyota Highlander

 

З 01.03.2017 в офіційній дилерській мережі Toyota в Україні відкрито попередній прийом замовлень на новий Toyota Highlander.

 

Новий Toyota Highlander

 

Відкрито попередній прийом замовлень З 01.03.2017 в офіційній дилерській мережі Toyota в Україні відкрито попередній прийом замовлень на новий Toyota Highlander.

Новий Highlander поєднує в собі: 

•Нове виконання оптики, решітки радіатора, а також переднього і заднього бамперів, що підкреслює атлетичний зовнішній вигляд нового Toyota Highlander;

• Новий потужний, економічний, високотехнологічний бензиновий двигун об'ємом 2,7 літра для комплектації Comfort і Elegance та 3,5 літра для комплектаціі Prestige в парі з 8-ступеневою АКПП, що забезпечує чудові динамічні характеристики і абсолютну впевненість у русі; 

• Широкий спектр функцій безпеки, технології мультимедіа та високотехнологічні асистенти водіння VSC/VSC+, TRC, HAC, DAC та TPWS; 

• Оформлення інтер'єру, яке виконано із застосуванням високоякісних матеріалів оздоблювання, а також доповнене комбінованою шкірою нового коричневого відтінку.


Toyota представляє в Україні новий стильний і динамічний повнорозмірний кросовер Toyota Highlander. Новий дизайн і як ніколи високий рівень оснащення формують особливе преміальне сприйняття моделі. 


Витончений дизайн оновленого повнорозмірного кроссовера відразу ж привертає увагу. Нова решітка радіатора, верхня частина якої об'єднана з блоком фар з інтегрованими світлодіодними ходовими вогнями, підкреслює динамічний характер кросовера. Витончені світлодіодні задні ліхтарі і рельєфні задні крила разом з новими двоколірними 19-дюймовими колісними дисками* надають Toyota Highlander потужного та закінченого вигляду. 


За рівнем оснащення новий Highlander можна по праву назвати одним з кращих в класі. 


Toyota Highlander ідеально підходить для будь-яких кліматичних умов завдяки системі трьохзонного клімат-контролю, додатковому опалювачу салону і пакету зимових опцій*. Пакет включає в себе обігрів дзеркал заднього виду, підігрів передніх і задніх сидінь, обігрів рульового колеса, зони спокою склоочисників і інші опції. 


Увагу було приділено безпеці нового автомобіля. На автомобілі встановлені 8 подушок безпеки, незалежно від комплектації. 


Новий Toyota Highlander - перший автомобіль в лінійці моделей Toyota в Україні з двигуном об'ємом 3,5 літра нового покоління і 8-ступеневою автоматичною коробкою передач. Потужний, економічний і технологічно прогресивний двигун наділяє Toyota Highlander чудовими динамічними характеристиками. Завдяки застосованим в конструкції інженерним рішенням, двигун нового покоління має ідеальну комбінацію потужності, економічності та екологічних характеристик. Високотехнологічний потужний 3,5-літровий атмосферний бензиновий двигун нового покоління відрізняється невисоким витратою палива (в комбінованому циклі складає 9,5 літра на 100 кілометрів**) та потужністю в 249 кінських сил. 


Особливу увагу приділено технології мультимедіа, допоміжним системам керування та комфорту під час подорожі. Кожна деталь нового Highlander направлена на те, щоб перетворити перебування за кермом кросовера у задоволення. Новий кросовер оснащений мультимедійною системою Toyota Touch 2 з вбудованою навігацією Go. Система підтримує розпізнавання голосових команд, сумісність з мобільними пристроями по каналу Wi-Fi, відображення карт в 3D-режимі, режим «подвійного екрану» для навігації і віджетів. 


Поява нового автомобіля Toyota Highlander в офіційних дилерських центрах в Україні планується у квітні 2017 року. 


Стежте за інформацією про новий Toyota Highlander на нашому сайті.

 

 


Цей матеріал підготовлено за даними офіційних веб-сайтів уповноважених дилерів продукції Toyota. Ця інформація не має трактуватися як безпомилкова, й як така не являє собою оферти на продаж конкретного транспортного засобу. За довідками про актуальні ціни, технічні характеристики та наявність просимо звертатися до уповноважених дилерів продукції Toyota. 
*В комплектаціях Elegance та Prestige. 
** Дані отримано в ідеальних умовах, без урахування індивідуальної манери управління автомобілем, якості дорожнього покриття та інших умов (дорожніх, погодних тощо). Показники можуть суттєво відрізнятися від зазначених та визначаються тільки експериментальним шляхом.

Аргументи на користь Toyota

© «Тойота Центр Днiпропетровськ». Усі права зберігаються за правовласником.