Тойота Центр Днiпро "Алмаз Мотор"

Тойота Центр Кривий Рiг "Алмаз Сiстем"

Yaris

Меткий на витівки

Модель Кузов Двиг. КПП Спецификация

 YARIS 1,0

City

(CF)

Hatchback

5 дв.

5 місць

1,0 VVT-i
69 л.с.
5 МТ

City 1,0: Кондиціонер. Оздоблення сидінь тканиною. ABS + BA + EBD (Антиблокувальна система гальмування з системою допомоги при екстреному гальмуванні та електронною системою розподілу гальмівного зусилля). Подушки безпеки: фронтальні для водія та переднього пасажира. бокові для водія та переднього пасажира. вимикач подушки безпеки переднього пасажира. Ремені безпеки: переднатяжні пристрої з силовими обмежувачами. візуальне та звукове попередження про непристебнуті ремені. Передні сидіння з механізмом зменшення ризику хлистової травми шиї (технологія WIL). Кріплення дитячого крісла стандарту ISOFIX у крайніх сидіннях 2-го ряду. Замок, що попереджує відкривання дітьми задніх дверей зсередини. Іммобілайзер. Електросклопідйомники передніх дверей (водія з функцією "Auto"). Зовнішні дзеркала заднього виду: електропривід регулювання. обігрів з автотаймером. Монохромний мультиінформаційний дисплей на панелі приладів. Аудіосистема (радіо, CD/MP3/WMA) та 6 динаміків. cистема безпровідного зв'язку за протоколом Bluetooth™. порт для підключення USB-пристроїв або iPod / iPhone. Мультифункціональне кермо: регулювання за висотою та глибиною. управління аудіосистемою. Розетка 12В у нижній частині центральної консолі. Рефлекторні галогенні фари з денними ходовими вогнями (LED). Механічний коректор кута нахилу передніх фар. Система головного освітлення з автоматичним відключенням «Follow me home». Світлодіодний задній протитуманний ліхтар. Обігрів заднього скла з автотаймером. Склоочисник заднього скла з омивачем. Сонцезахисні козирки з дзеркалом для переднього пасажира. Передні сидіння: механічне регулювання положення сидіння водія у 6 напрямках. механічне регулювання положення сидіння переднього пасажира у 4 напрямках. 2-й ряд сидінь: складувані спинки в пропорції 40:60. Колісні диски сталеві 14-дюймові, шини 175/65 R14.

YARIS

1,5 Live

(NA / JN) 

Hatchback

5 дв.

5 місць

1,5 Dual

VVT-iE

111 л.с.

6 MT

CVТ

Live 1,5: см. City 1,0 + Система стабілізації автомобіля - VSC (тільки для CVT). Система допомоги під час старту вгору - HAC (тільки для CVT). Центральний замок з дистанційним управлінням. Пелюстки перемикання передач (тільки для авто з Multidrive S). Аудіосистема Toyota Touch 2 (радіо/MP3/WMA) з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм 7.0" та 6 динаміками. Кермо оздоблене комбінованою шкірою. Ручка селектора АКПП оздоблена комбінованою шкірою. Оздоблення сидінь тканиною з додатковою стрічкою. Внутрішні ручки сріблястого кольору. М'які вcтавки на панелі приладів та картах передніх дверей. Сонцезахисні козирки з дзеркалами для водія та переднього пасажира. Панель приладів з тахометром. Колісні диски сталеві 15-дюймові, шини 185/60 R15.

YARIS

1,5 Active

(NC / JP)

Hatchback 5дв.

5 місць

1,5 Dual

VVT-iE

111 л.с.


CVТ

Active 1,5(sfx NC): см. Live 1,5 + Клімат-контроль. Незалежне регулювання температури зон водій / передній пасажир. Камера заднього виду з статичною проекцією. Мультиінформаційний кольоровий TFT-дисплей 4,2" на панелі приладів. Електросклопідйомники передніх та задніх дверей (водія з функцією "Auto"). Передні сидіння: підігрів. Відділення для рукавичок з охолодженням та підсвічуванням. Прожекторні галогенні фари (лінза) з денними ходовими вогнями (LED). Протитуманні фари. Підсвічування панелі приладів Optitron з регулюванням яскравості. 

Active 1,5(sfx JP): (авто з інтер'єром червоного кольору) : див Active (sfx NC) + М'які вcтавки карт задніх дверей. підлокітник сидіння водія, відкидний. карман на спинці сидіння переднього пасажира.

YARIS

1,5 Style

(JQ / JS / SZ)

Hatchback

5 дв.

5 місць

1,5 Dual

VVT-iE

111 л.с.

CVТ

Style 1,5 (sfx JQ): см. Active 1,5 + (авто червоного кольору з інтер'єром червоного кольору) : див. Active (sfx JP) + Дах чорного кольору. Чорна глянцева решітка радіатора "Style". Боковий молдинг з чорною глянцевою вставкою. Корпуси дзеркал заднього огляду чорного кольору. Задній спойлер чорного кольору. Важіль стояночного гальма оздоблений комбінованою шкірою. Прожекторні галогенні фари (лінза) із світлодіодними денними ходовими вогнями. Світлодіодні задні габаритні ліхтарі та стоп-сигнали. Тоновані стекла задніх дверей та дверей багажного відділення. Колісні диски легкосплавні 15-дюймові, шини 185/60 R15.  

Style 1,5 (sfx JS) (авто білого кольору з інтер'єром чорного кольору).

Style 1,5 (sfx SZ) (авто синього кольору з інтер'єром синього кольору): Кермо оздоблене комбінованою шкірою з перфорацією. Ручка селектора АКПП оздоблена комбінованою шкірою з перфорацією. Фонове освітлення простору для ніг водія і переднього пасажира. Сонцезахисні козирки облаштовані дзеркалами з підсвічуванням. Акустичне лобове скло.

YARIS

1,5 Lounge

(D2) 

Hatchback

5 дв.

5 місць

1,5 Dual

VVT-iE

111 л.с.


CVТ

Lounge 1,5: см. Style 1,5 + Комбіноване оздоблення сидінь - тканина із вставками алькантари. Система безключового доступу до автомобіля та запуску двигуна - Smart Entry and Start. Кнопка запуску двигуна "Start". Сенсор освітлення. Склоочисники з сенсором дощу. Внутрішнє дзеркало заднього виду з автоматичним затемненням. Чорна глянцева решітка радіатора. Боковий молдинг з хромованою вставкою. Хромований молдинг віконної лінії.

Крім: Тоновані стекла задніх дверей та дверей багажного відділення. Кермо оздоблене комбінованою шкірою з перфорацією. Ручка селектора АКПП оздоблена комбінованою шкірою з перфорацією.

 

Нами було докладено всіх зусиль до подання точної інформації, але при цьому ми зберігаємо за собою право без попередження вносити зміни до технічних характеристик, цін, складу обладнання та вилучати з асортименту певні позиції. Ця інформація не має трактуватися як безпомилкова, й як така не являє собою ні оферти на продаж конкретного транспортного засобу, ані переліку його технічних характеристик. За довідками про актуальні технічні характеристики та наявність просимо звертатися до місцевого центру Toyota. Усі права зберігаються за правовласником.

Аргументи на користь Toyota

© 2018 «Тойота Центр Днiпро». Усі права зберігаються за правовласником.