Тойота Центр Днiпро "Алмаз Мотор"

Тойота Центр Кривий Рiг "Алмаз Сiстем"

RAV4

Перший у своєму класі

 

МОДЕЛЬ

КУЗОВ

ДВИГ.

КПП

Специфікація

RAV4

Comfort

Wagon

5 дв.

5 місць

2,0

Dual VVT-i 145 к.с.

 

2,2

Common Rail

150 к.с.

6 M/T

 

CVТ

 

6 А/Т

Comfort (2WD/AWD): Кондиціонер. Антиблокувальна гальмівна система (ABS). Eлектронна система розподілу гальмівного зусилля (EBD). Підсилювач екстреного гальмування (BA). Система курсової стійкості (VSC, тільки для 2WD ). Система курсової стійкості інтегрована з електропідсилювачем керма (VSC+, тільки для AWD). Протибуксувальна система (TRC). Система курсової стійкості автомобіля з причепом (TSC - Trailer Sway Control). Система, що імітує блокування центрального диференціалу (AWD Lock, тільки для AWD). Система, що імітує блокування переднього міжколісного диференціалу (Auto LSD - Limited Slip Differential, тільки для 2WD). Система утримання на схилі (HAC - Hill assist control). Подушки безпеки: фронтальні водія та переднього пасажира, бокові для 1-го ряду, захисні шторки для 1-го ряду та 2-го ряду, колінна подушка для водія. Вимикач подушки пасажира. Передні сидіння з механізмом зменьшення ризику хлистової травми шиї (WIL). Підігрів передніх сидінь. Аудіосистема FM/CD та 4 динаміки. AUX/USB-порт з підключенням iPod. Система BluetoothTM. Аудіоуправління на кермі. Електропривод всіх склопідйомників (водія - "Auto") з захистом від затиснення. Дзеркала з електрорегулюванням та обігрівом. Іммобілайзер. Центральний замок з Д.К.. Підсвічування панелі приладів «Optitron». Багатофункціональний кольоровий дисплей 4,2" на панелі приладів. Індикатор низького рівня в бачку омивача. Індикатор перемикання передачі на панелі приладів (тільки для 6 M/Т). або обраного режиму/передачі КПП та "ECO"-режиму на панелі приладів (для CVT / A/Т). Оздоблення центрального підлокітника комбінованою шкірою (окрім 6 М/Т). Кермо оздоблене комбінованою шкірою. Задній підлокітник. Регулювання кермової колонки за висотою та глибиною. Cистема контролю тиску в шинах (TPWS). Сонцезахисні козирки з дзеркалами та підсвічуванням. Омивачі фар. Світлодіодні денні ходові вогні, габаритні вогні та стоп-сигнали. Автотаймер вимкнення світла. Протитуманні фари. Атермальне скло із UV-захистом. Акустичне лобове скло. Обігрів лобового скла (в зоні склоочисників). Лампа освітлення багажного відділення. Розетка для аксесуарів в передній та в центральній консолі для задніх пасажирів (12В/120Вт.). Спинки сидінь 2-го ряду, шо складаються в пропорції 60:40. Шторка та сітка для багажу в багажному відділенні. Підготовка під установку дитячих сидінь стандарта ISOFIX для 2-го ряду. Задній інтегрований спойлер. Хромований молдинг віконної лінії. Структурні сталеві диски R17 (17×6 1/2J) з повнорозмірними ковпаками. Розмір шин: 225 / 65 R17. 

RAV4

Live

Wagon

5 дв.

5 місць

2,0

Dual VVT-i 145 к.с.

2,5

Dual VVT-i 180 к.с.

2,2

Common Rail

150 к.с.

6 M/T

 

CVТ

 

6 А/Т

Live (2WD/AWD): см. Comfort  + Клімат-контроль 2-зонний. Круїз-контроль. Аудіосистема Toyota Touch 2TM з сенсорним екраном 7,0". 6 динаміків (2 - високочастотні). Камера заднього огляду із статичними лініями. Оздоблення дверних карт комбінованою шкірою. Оздоблення панелі приладів комбінованою шкірою. Важіль КПП оздоблений комбінованою шкірою. Сенсор освітлення. Сенсор дощу. Внутрішнє дзеркало заднього огляду з автоматичним затемненням. Зовнішні дзеркала заднього огляду: з електроприводом складання. DAC (Downhill assist control) - система допомоги при спуску з гори (тільки для AWD та окрім моделей з 6 М/T). Срібляста накладка на передній бампер. Легкосплавні диски R17 (17×7J). Розмір шин: 225 / 65 R17. 

RAV4

Style

Wagon

5 дв.

5 місць

2,0

Dual VVT-i 145 к.с.

2,5

Dual VVT-i 180 к.с.

2,2

Common Rail

150 к.с.

CVТ

 

6 А/Т

Style: см.  Live    +  Оздоблення сидінь комбінованою шкірою, тканиною та штучною замшею. Сидіння водія з електричним регулюванням (8 напрямків). Підігрів крайніх сидінь 2-го ряду. Кермо з підігрівом. Світлодіодні фари. Автоматичний коректор кута нахилу фар. Обігрів лобового скла (всієї поверхні) з автотаймером. Оздоблення дверних карт штучною замшею. Оздоблення панелі приладів комбінованою шкірою та штучною замшею. Електропривод регулювання поперекової підтримки для сидіння водія. Легкосплавні диски R18 (18×7 1/2J). Розмір шин: 235 / 55 R18. 

RAV4

Lounge

Wagon

5 дв.

5 місць

2,0

Dual VVT-i 145 к.с.

2,5

Dual VVT-i 180 к.с.

2,2

Common Rail

150 к.с.

CVТ

 

6 А/Т

Loungeсм. Style  + Оздоблення сидінь комбінованою шкірою. Оздоблення дверних карт комбінованою шкірою. Електронний ключ "Smart key" та кнопка старту. Інтелектуальна система доступу й запуску без ключа "Smart Entry & Start" - для передніх дверей та двері багажного відділення. Сенсори паркування передні та задні. Система контролю "сліпих" зон (BSM - Blind Spot Monitor). Система попередження про поперечний рух ззаду (RCTA - Rear Cross Traffic Alert). Електропривід дверей багажного відділення. Камера заднього огляду із динамічними лініями. Тоновані стекла задніх дверей та дверей багажного відділення. Легкосплавні диски R17(17×7J). Розмір шин: 225 / 65 R17. 

RAV4

Premium

Wagon

5 дв.

5 місць

2,0

Dual VVT-i 145 к.с.

2,5

Dual VVT-i 180 к.с.

2,2

Common Rail

150 к.с.

CVТ

 

6 А/Т

Premium:  см.  Lounge + Система панорамного огляду (PVM). Легкосплавні диски R18 (18×7 1/2J). Розмір шин: 235 / 55 R18. 

 

 

Нами було докладено всіх зусиль до подання точної інформації, але при цьому ми зберігаємо за собою право без попередження вносити зміни до технічних характеристик, цін, складу обладнання та вилучати з асортименту певні позиції. Ця інформація не має трактуватися як безпомилкова, й як така не являє собою ні оферти на продаж конкретного транспортного засобу, ані переліку його технічних характеристик. За довідками про актуальні технічні характеристики та наявність просимо звертатися до місцевого центру Toyota. Усі права зберігаються за правовласником.

Аргументи на користь Toyota

© 2018 «Тойота Центр Днiпро». Усі права зберігаються за правовласником.