Тойота Центр Днiпро "Алмаз Мотор"

Тойота Центр Кривий Рiг "Алмаз Сiстем"

RAV4 Hybryd

Перший у своєму класі

 

МОДЕЛЬ

КУЗОВ

ДВИГ.

КПП

Специфікація

RAV4 Hybryd

Drive

Wagon

5 дв.

5 місць

 

2,5 Hybryd

197 к.с.

 

 

E-CVТ

 

 

Drive(2WD/AWD): + ABS + BA + EBD. Система курсової стійкості (VSC). Протибуксувальна система (TRC). Система курсової стійкості автомобіля з причепом (TSC - Trailer Sway Control). Система, що імітує блокування переднього міжколісного диференціалу (Auto LSD - Limited Slip Differential, тільки для 2WD). Система утримання на схилі (HAC - Hill assist control). Подушки безпеки: фронтальні водія та переднього пасажира, бокові для 1-го ряду, захисні шторки для 1-го ряду та 2-го ряду, колінна подушка для водія. Вимикач подушки пасажира. Передні сидіння з механізмом зменьшення ризику хлистової травми шиї (WIL). Підігрів передніх сидінь. Система безключового доступу до автомобіля та запуску двигуна – «Smart Entry and Start». Кнопка запуску двигуна «Start». Клімат-контроль 2-зонний. Круїз-контроль. Аудіосистема «Toyota Touch 2™» з сенсорним екраном 7,0". 6 динаміків (2 - високочастотні). Камера заднього огляду із статичними лініями. Кермо оздоблене комбінованою шкірою. Кермо з підігрівом. Задній підлокітник. Регулювання кермової колонки за висотою та глибиною. Cистема контролю тиску в шинах (TPWS). Сонцезахисні козирки з дзеркалами та підсвічуванням. Галогенові фари головного світла. Омивачі фар. Світлодіодні денні ходові вогні, габаритні вогні та стоп-сигнали. Автотаймер вимкнення світла. Протитуманні фари. Атермальне скло із UV-захистом. Акустичне лобове скло. Обігрів лобового скла (в зоні склоочисників). Лампа освітлення багажного відділення. Розетка для аксесуарів в передній та в центральній консолі для задніх пасажирів (12В/120Вт.). Спинки сидінь 2-го ряду, шо складаються в пропорції 60:40. Шторка та сітка для багажу в багажному відділенні. Підготовка під установку дитячих сидінь стандарта ISOFIX для 2-го ряду. Задній інтегрований спойлер. Хромований молдинг віконної лінії. Сенсор освітлення. Сенсор дощу. Внутрішнє дзеркало заднього огляду з автоматичним затемненням. Освітлення простору для ніг водія і переднього пасажира. Оздоблення дверних карт, панелі приладів та важіля КПП комбінованою шкірою. Електропривод всіх склопідйомників (водія - "Auto") з захистом від затиснення. Дзеркала з електрорегулюванням та обігрівом. Іммобілайзер. Центральний замок з Д.К.. Підсвічування панелі приладів «Optitron». Багатофункціональний кольоровий дисплей 4,2" на панелі приладів. Індикатор низького рівня в бачку омивача. Зовнішні дзеркала заднього огляду з електроскладанням. Сріблясті декоративні накладки на передній та задній бампер. Легкосплавні диски R17 (17×7J). Розмір шин: 225 / 65 R17.

RAV4 Hybrid

Active

Wagon

5 дв.

5 місць

2,5 Hybryd

197 к.с.

 E-CVТ  Active (2WDсм.  Drive  + Прожекторні світлодіодні (LED) фари головного світла (лінза). Автоматичний коректор кута нахилу передніх фар. Тоновані задні стекла та стекла дверей багажного відділення. Стеля та внутрішні стійки даху чорного кольору. Чорні глянцеві декоративні накладки дзеркал заднього виду та переднього й заднього бамперів. Легкосплавні диски R18 (18×7 1/2J). Розмір шин: 235 / 55 R18.

RAV4 Hybryd

Dynamic

Wagon

5 дв.

5 місць

 

2,5 Hybryd

197 к.с.

 

E-CVТ


Dynamic (2WD/AWD): см.  Active+    Оздоблення сидінь комбінованою шкірою, штучною замшею та тканиною. Сидіння водія з електричним регулюванням (8 напрямків). Підігрів крайніх сидінь 2-го ряду. Обігрів лобового скла (всієї поверхні) з автотаймером. Оздоблення дверних карт штучною замшею. Оздоблення панелі приладів комбінованою шкірою та штучною замшею. Електропривід регулювання поперекової підтримки для сидіння водія. Електропривід дверей багажного відділення.

RAV4 Hybryd

Passion

Wagon

5 дв.

5 місць

 

2,5 Hybryd

197 к.с.

 

E-CVТ


Passion(AWD):  см.  Dynamic +  Оздоблення сидінь комбінованою шкірою. Функція пам′яті cидіння водія на 2 положення. Оздоблення дверних карт комбінованою шкірою. Система панорамного огляду (PVM). Система безконтактного керування дверима багажного відділення. Сенсори паркування передні та задні. Система контролю "сліпих" зон (BSM - Blind Spot Monitor). Система попередження про поперечний рух ззаду (RCTA - Rear Cross Traffic Alert).

 

RAV4 Hybryd

Passion +

Wagon

5 дв.

5 місць

2,5 Hybryd

197 к.с.

E-CVТ Passion + (AWD) см.  Passion  +   Комплекс систем активної безпеки Toyota Safety Sense: PCS - cистема попередження про загрозу фронтального зіткнення з функцією автоматичного гальмування. RSA - система розпізнавання та інформування про дорожні знаки. LDA - cистема сповіщення про з'їзд зі смуги руху. ACC - круїз-контроль з функцією підтримки безпечної дистанції до автомобіля, що їде попереду. AHB - автоматичне дальнє світло. Система контролю та інформування про втомлення водія.

 


Нами було докладено всіх зусиль до подання точної інформації, але при цьому ми зберігаємо за собою право без попередження вносити зміни до технічних характеристик, цін, складу обладнання та вилучати з асортименту певні позиції. Ця інформація не має трактуватися як безпомилкова, й як така не являє собою ні оферти на продаж конкретного транспортного засобу, ані переліку його технічних характеристик. За довідками про актуальні технічні характеристики та наявність просимо звертатися до місцевого центру Toyota. Усі права зберігаються за правовласником.

Аргументи на користь Toyota

© 2018 «Тойота Центр Днiпро». Усі права зберігаються за правовласником.