Тойота Центр Днiпро "Алмаз Мотор"

Тойота Центр Кривий Рiг "Алмаз Сiстем"

Приємні ціни на запасні частини

 

СПЕЦІАЛЬНІ ЦІНИ

на запасні частини

 

В офіційній дилерській мережі Toyota діють спеціальні цінові пропозиції на запасні частини*.

Завітавши до офіційного сервісного центру Toyota, Ви не тільки поринаєте у дружню та гостинну атмосферу, а й відчуваєте головний принцип, яким керується компанія Toyota у своїй щоденній діяльності - «Клієнт перш за все».

Беручи до уваги ключовий принцип, у дилерській мережі Тойота-Україна діють спеціальні цінові пропозиції на обрані категорії оригінальних запасних частин Toyota.

Оригінальні запасні частини Toyota – це якість та надійність, яким Ви можете довіряти. Виготовлені у відповідності до високих стандартів Toyota, вони забезпечують тривалу експлуатацію Вашого автомобіля.

Обираючи офіційний сервіс Toyota, Ви можете бути впевненими у професійному та кваліфікованому обслуговуванні Вашого автомобіля з використанням оригінальних запасних частин.


* Спеціальні цінові пропозиції діють у період з 01.07.2016р. по 31.12.2016р. в офіційних дилерських центрах Toyota в Україні. Цей матеріал підготовлено за даними офіційних веб-сайтів уповноважених дилерів продукції Toyota. Ця інформація не має трактуватися як безпомилкова, й як така не являє собою оферти на продаж конкретного товару. За довідками про актуальні ціни, технічні характеристики та наявність просимо звертатися до уповноважених дилерів продукції Toyota.

 


 

Аргументи на користь Toyota

© «Тойота Центр Днiпропетровськ». Усі права зберігаються за правовласником.